Chervolet Aveo 1.2 benzin -09

Shitet nga: chevrolet 12 Maj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderohet chervolet aveo 1.2 benzine,viti 2009.58000 km origjinale te vetat.disqe alumini 17 sport racing+impjant muzike.makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe estetike.motor super ekonomik te sapo shtruar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim