Cadillac Escalade benzin -04

Shitet nga: cadillac 22 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Escalade
Makina eshte ne gjendje shume te mire ka imjant gazi te sapo montuar me 2 vjet garanci dhe letrat e paguara deri ne gushte 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim