Cadillac Escalade benzin -02

Shitet nga: kelmend 03 Nën 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendej shum te mir me dogan dhe letra te paguara deri ne prill 2015. Per cdo inffo tjt na kontaktoni ne nr e cel ose ne Email flm per mirkuptimin ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim