CITROEN C3 NAFTE -04 , ME DOGANE , 3000 EURO

Shitet nga: Ilir 15 Sht 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
CITROEN C3, VITI 2004 , MOTORR 1.4 NAFTE , ME 4 PORTA , KLIMA , CD , OPSIONE NE TIMON , 4 AIRBAG , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME 141.000 KM , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 3000 EURO.
CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim