C220 Avantgard

Shitet nga: Avantgard 15 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz C220cdi Avantgard.full options.sedilje elektrike dhe me ngrohje,pasqyra elektrike me palosje dhe me sensor kundra dritave,sensor shiu,sensor dritash,xenon origjinale,larje feneresh,klima digitale dy zonale,sedilje me butona,timon i levizshem,pilot automatik,automatike&tiptronik,tavan me hapje,me liber sherbimesh dhe 3 celesa,nuk ka nevoje per asnje sherbim!

Cmimi eshte i padiskutueshem dhe nuk ofrohet per kembim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim