Bmw x6 2008 3.5 xdrive -08

Shitet nga: xhoan 23 Tet 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
e sapo ardhur nga italia ka 126000 km targ aa500kc e zez fenera te 2013 ndroohet me makina te reja dhe me pak km ..... jo benzin vetem telefonata serioze flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim