Bmw compact 320 td -02

Shitet nga: alv 15 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manuale
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110
KM.........: 167000

Motorr 2.0 tdi
Kambio manuale,

disqet 17 te m3
Taksa dhe siguracion te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim