Bmw 645 -05

Shitet nga: Sabriu 06 Nën 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Bmw645 kabriolet TV lekur navi tele ngrohje sendilesh makines i fuksionon cdo gje.dhe TV ne hecje.vleren e ka 14.000€ me targa te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim