Bmw 530d -05

Shitet nga: Bmw 27 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
BMW Seria 5 3.0 nafte automatike 174 kuaj fuqi.Makina i ka te gjitha opsionet e mundshme.eshte e pajisur me sensor shiu sensor parkimi para dhe mbrapa sedilje lekure te zeza me ngrohje,Kopjuter bordi dhe klimatronik.Xhama te zinj origjinale si edhe perde..Te gjitha sherbimet e kryera tek BMW..Disqe 17 me goma te reja te sapovena.. Cmimi 9000 euro i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim