Bmw 530 -04 okaziooon!!! Deri me dt 20

Shitet nga: Aldo 14 Krr 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet bmw530!
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike
Shum e bukur ngjyr blu e erret, tapicera shum e paster ngjyr bezh
Grila origjinale , dopio xham dhe xhamat me foro element.. I ndryshon ngjyra
Telefon,buthuth,pilot automat, xenon be xeno, klima , navigator , bagazhjer,
Sendiljet me fryrje cfryrje sipas trrupit,
Etj etj..!
Okazinon deri me date 20 korrik me kte cmim!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim