Bmw 525d -10

Shitet nga: BMW 28 Sht 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA ESHTE NE ZVICERR DHE ESHTE NE GJENDJE TE MIRE,,,MAKINA VJEN NE 5 TETOR ,, MAKINA ESHTE SUPER NDRYSHE NGA TE TJERAT E 2010 90-95 MILJE...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim