Bmw 525 nafte -98

Shitet nga: lati billa 24 Dhj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   3 500 LEK

Komuna: Tiranë
bmw serie 5 525 automat diesel motorr 2.5 nafte
makina nderrohet me foristrade i te njejtit vit ose me e re dhe nese eshte me krah anglez
dhe pa dogane , me duhet per ne vendet malore
makina eshte full opsion me sherbime te bera dhe letra te rregullta
makina eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim