Bmw 320d -06

Shitet nga: Artur 02 Nën 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte e tipit BMV me dokumenta te rregullta te paguara per 1 vit,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,eshte me 6 marsha,ka dy celsa me thithje dhe ndizet me buton Start .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim