Bmw 320 2.0 diesel -00

Shitet nga: Enea 22 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Tiranë
Bmw 320 e vitit 2000 me motorr 2.0 nafte.dokumenta te sapopaguara.ne gjendje te mire motorrike xhenerike dhe vizuale,kambio manuale,drita ksenon,disqe alumini 17.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim