Bmw 320 -99

Shitet nga: Vilson 09 Nën 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje sh te mir motorrike dhe xhenerike 1.9 nafte letra te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim