Benz Evo e220 Avantgarde -08

Shitet nga: Benz 12 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Tiranë
Navigator /Dvd player/Bi-xenon/Clima me 4 zona/sensore parkimi/sensor shiu/bluetooth/pasqyra me palosje/sedilje elektrike Vaj dhe filtra te sapo nderruara,Kilometrat origjinale,makina eshte perdorur shume pak ne shqiperi e ardhur nga Belgjika.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim