Benz C class 220 Avantgarde Automat, dizel -02

Shitet nga: Amarildo 27 Nën 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht e sapoardhur nga Gjermania, Nuk eshte punuar asnje dite ne shqiperi, Doganen e ka te paguar dhe esht me cdo dokument te rregullt e gatshme per targa e asgje tjeter.
Ngjyre gri metalizato, Motorri 220 Cdi, AVANTGARDE ME 190.000 km te rregullta, me liber sherbimesh gjerman.
Pasqyra elektrike, sedilje elektrike, klima, xhama elektrike,kasetofon origjinal, butona ne timon etj...
MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE.
Cmimi 5100 EURO.
+355 69 23 03 036
+355 69 78 41 964
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim