Benz A-Class

Shitet nga: Xheviti 08 Dhj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

520 000 LEK

Komuna: Tiranë
BENZINE 1600 DISQE 17 REZERVE ALUMINI 105000 KM SALLON LEKURE ME NGROHJE NE DY SENDILET E PARAT. FRENAT ABS ME DOGAN ME GPS 6 POLSH NEVIGATOR, SUPER KONDICIONER, me DY CELSA DHE SISTEM ALARMI DOUBLE BERE DOGANA 22 SHTATOR 2014. MAKINES I ESHTE BERE SHERBIM I PLOTE DHE ESHTE POTHUAJSE E RE DHE E PAPERDORUR NE SHQIPERI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim