BMW X6 -09

Shitet nga: Valter 16 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Shes bmw x6 35d biturbo xdrive
Viti i prodhimit 2009 dal nga concessionaria ne viti 2012 esht makina e kopertines ne katalog te bmw x6 full optional
Fener leed, sensor parkimi, klima bizonale me 4 zona, marsha ne timon, sedile elektrike me ngrohje ftohje automatike, Xhama panoramik
Goma Pirelli P0 te Reja te vendosura ne tetor
Me disqe 20, batteri origjinale.
Navigator, Dvd, cd Player bagaxhier me 6 disqe/dvd , kompjuter bordi, limitator shpejtesie automatik, dritat kthehen sipas rruges, drita kseno bi kseno origjinale sensor Dritash sensor shiu.
Super e shpejt dhe super e sigurt ne te gjitha rruget
Super super full.
Te gjitha sherbimet te kryera ne Itali ne Bmw (San Marino) Me fattura. 11/09/2015
Gjendja e makines esht perfekte si nga Ana motorike por edhe xhenerike.
E gateshme per cdo prov
Per me shum flasim ne tel 0693169777
ose whatsapp 0039 3280258567 (JU LUTEM VETEM BLERS SERIOZ)
CMIMI 27.000EURO

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim