U SHIT FLM BMW X5 3.0D -05 Automat Full

Shitet nga: Rim 01 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 3.0D, viti 2005, 219.000 km, Tapiceri lekure bezh, Kamio automat + Tronic, ABS, ESP, Airbag, Navi te madh me DVD, CD Player + Bagazhier 6 CD, Telefon, Drita kseno angel eyes,Sensor parkimi para + Mbrapa, Sedilje elektrike dhe me ngrohje, klima dixhitale me zona te pavaruara, xhama elektrik, pasqyra elektrike antiverbuese, baxha xhami, xhama te zinj mbrapa origjinal, komanda timon, Makina eshte FULL dhe ne gjendje shume te mire, me tgjitha dokumentat e paguara.Cmimi 7.900 euro ose nderrohet

Cel: 0693222241
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim