BMW X5 3.0D 2003

Shitet nga: Bushi 28 Nën 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
eshte ne gjendje te perkryer dokumenta te rregullta dhe te paguara shitet per arsye emigracioni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim