BMW X5 -08

Shitet nga: Auto denis 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 999 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet / nderrohet bmw x5 sport paket viti 2008 3.0 naft shum e mbajtur si nga brenda dhe nga jasht sallon bezhe sediljet me ngrohje ekran tmadh cd /dvd sendiljet me memorie xhama te zi orgjinal pedana zgara lart disqe 20 m.... 20.000 € i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim