BMW X5

Shitet nga: Kelmend 17 Nën 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 me motorr 3000 nafte. Ka sensor parkimi gps dhe eshte Full Option.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim