u shit flm merrjep seria 1 motorr 1.6 BMW 116

Shitet nga: bmw 24 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X1
BMW 116i - model 2008 - Advantage Package- BMW Premium Selection nga Gjermania

Makinen eshte "BMW Premium Selection" e mora direkt nga Gjermania ne 2012 ne dyqan BMW Gjermane "Autohaus Derr+Hes GmbH & Co. KG". Me gjithe dokument origjinale.

te gjitha serviset e bera ne koncesionar i BMW si ne gjermani ashtu dhe ne Shqiperi,e shoqeruar me liber sherbimi.ARSYEJA E NDERRIMIT BLERJE E NJE MJETI TJ
Cmimi : 6700 Euro

Viti prodhimi : Dhjetori 2007
Model: 2008
Karburanti: Benzin 1.6
Tipi: Advantage Package
5 Dyer
E bardhe
Manuale, 6 marsh
140000 km
Full Service Records
Taksa te paguara deri Prill 2015


- Advantage Package
- Sport seats
- Auto Start Stop function
- Brake Energy Regeneration
- Ekonomike EU4 emission standard
- Seat heating driver / passenger

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim