BMW X6 dizel -10

Shitet nga: Flori 27 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet BMW X6 40d viti 2010. fuqia motorrike 306 PS ngjyre e bardhe nga jasht dhe lekure e zeze nga brenda. makina eshte ne gjedje shume te mire xhenerike dhe motorrike. cmimi eshte pa dogane. makina nuk eshte perdorur asnje dite ne shqiperi ndodhet ne itali dhe cmimi eshte ne portin e durresit pa paguar taksat doganore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim