BMW X5 dizel -05

Shitet nga: Arber 15 Dhj 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 111 EUR

Komuna: Tiranë
Tavan Panoramik, Sensor Parkimi,
Dvd Koka e sediljeve,
Sedilje lekure elektronike, me ngrohje para dhe mbrapa.
Dokumenta te rregullta me targa te rregullta
e sapo ardhur.
Gomat e reja, Ferrota Tamburo te reja
+ Sherbime xhenerike
& Vaj filtra kambio
dhe motorri.
Xhama te zi origjinal.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim