BMW X5 dizel -04

Shitet nga: Gjergji 25 Nën 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
te dy bashke 12 500 euro ose te ndara skafi 9000 euro dhe x5 7000 euro
skafi 2 motorra 155 hp secili 310 totoal er me shume foto dhe info mund te me shkruani ne whatsapp ose viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim