BMW X5 dizel -03

Shitet nga: bmw 22 Tet 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Tiranë
bmw x5 shitet ose ndrohet me makin me te mir plus diferenc lekesh nga un..makina esht shum e mbajtur si jasht dhe brenda ne gjendje ekstra.. viti 2003 .. ..me dekumenta te rregullta ..kamjo automatike tip tronik sport .. tapiceria e zez ..serdiljet lekur e zez me opsion ngrofje..me baxho ..sensor parkimi para mbrapa..xhamat elektrik ..xhamat e zinj me leje..cdo gje full..gomat 80%..makina nuk esht perdor pothujse fare ne shqipri se jetoj jasht..makina ka 2 vjet qe esht futur ne shqipri.. me taksa te prera..gati per cdo lloj prove ..makina esht me krah anglez.. cmimi 6300€ me marveshje..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim