BMW X5 dizel -02 FULL

Shitet nga: bmw 30 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Tiranë
full options.sensor parkimi sensor drite shiu.sedile me butona memorizim dhe ngrohje para dhe mbrapa butona levizje dhe nga bagazhi per sedilet e pasme.baxha xhami.sapo prer te gjitha letrat.makina ne gjendje shum te mir. i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim