BMW X5 dizel -02

Shitet nga: Luan 21 Tet 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet BMW X5. viti 2002 motorr 3 nafte.Kambio aotomatike.Sedilje lekure,navi,klima etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire me servise te sapo kryera dhe me goma te sanderruara.Shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim