BMW X5 diesel -05

Shitet nga: bmw 24 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Bmw x5. Viti 2004. Ngjyra e zeze. Kamjo automatike. Tapiceri lekure e zeze. Sedilje me ngrohje,elektrike dhe me memorje. Sensor parkimi . Fenere xenon. Xhama te zinj origjinal. Tavan panoramik.Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe motorike. Me te gjitha sherbimet e bera. Dokumentat e paguara deri ne dhjetor 2015.Cmimi 9000 euro ose nderohet me makine te vogel me kamjo automatike plus diferencen e lekeve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim