BMW X5 diesel -03

Shitet nga: bushi 20 Jan 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje perfekte ka vetem 6 muaj qe eshte targuar dokumenta te paguara deri ne qershor 2015 konsumon 9 litra max L/100km kjo dhe per efekt te kamios manuale e cila ska per tju nxjerr asnjeher probleme ka shum start disponon goma ne gjendje shume te mire me disqe 20 polesh xhamat e zinje origjinal mbrapa te shkruajtur ne leje e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim