BMW X5 diesel -03

Shitet nga: Ledi 16 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 600 EUR   8 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shes BMW X5 e muajit Nentor - 2002, 3.0 D (Diessel), e zeze dhe sedile lekure bezhe brenda, navigator - GPS, karikator me 6-CD player dhe ka 220.000 kilometra.
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike, sherbime te kryera tek BMW, cdo sherbim i shoqeruar me fatura.
Makina eshte me taksa te paguara deri ne shkurt 2016, i jane nderuar vaj - filtra, vaj kambjo, i jane bere disa sherbime xhenerike + gomat e para jane vendos te reja.
Makina eshte mbajtur dhe mbahet perhere ne garazh. Çdo i interesuar mund ta kontrolloje ku dhe kur te deshiroje.
Çmimi pak i diskutueshem.

Per me shum kontaktoni ne nr. cel: 068 20 96 966.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim