BMW X5 diesel -02

Shitet nga: Kejda 10 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti : Nafte
Kambio : Manuale
Ftohje : Klima
Ngjyra : E zeze
Konsumi : 9 litra/100km
Nr i cilindrave: 6
Viti i prodhimit : 2002
Cmimi : 9000 Euro
Kilometrat:268700

Makina 5 vende,5 dyer, kompjuter bordi, klima, radio, cd, mp3, 6 disqe, drita mjegulle, mbyllje qendrore me pult, disqe alumini, sedilje lekure me ngrohje , xhama te erret , kambio manuale, fshirese para dhe prapa , xhama elektrike, 8 airbag, ABS, ESP, navigator, komanda ne timon, pilot automatik . Eshte me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Eshte ne gjendje shume te mire, ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel : 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim