BMW X5 benzin -07

Shitet nga: Jurgen 10 Tet 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina esht ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e bera makina ka fener xenon tavan xhami tapiceri lekure bezhe kambio automatike makina ndodhet ne durres dhe esht gati per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim