BMW X5 3.0d -07

Shitet nga: fabijan 25 Tet 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Komuna: Tiranë
BMW X5 3.0D 2007 Me dogan te paguar. Sherbime te sapobera ke A.G motors Shijak me fatura, ndezje me buton, keyless., sedilje me memorie, tapiceri ngjyre zez shum e mirembajtur,.. Full optional, Disqe 20 Inch. gomat te porsablera 4 stinet.. Makina eshte ne gjendje perfekte.. shitet per arsye emigracioni dhe mosperdorimi... (Tel.. vetem te interesuarit )

OKAZION!! Per gjendjen qe ka.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim