BMW X5 3.0D -05 Full -05

Shitet nga: Rim 12 Nën 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
BMW X5 3.0D, viti 2005, 219.000 km, Tapiceri lekure bezh, Kamio automat + Tronic, ABS, ESP, Airbag, Navi te madh me DVD, CD Player + Bagazhier 6 CD, Telefon, Drita kseno angel eyes,Sensor parkimi para + Mbrapa, Sedilje elektrike dhe me ngrohje, klima dixhitale me zona te pavaruara, xhama elektrik, pasqyra elektrike antiverbuese, baxha xhami, xhama te zinj mbrapa origjinal, komanda timon, Makina eshte FULL dhe ne gjendje shume te mire, me tgjitha dokumentat e paguara.Cmimi 7.900 euro ose nderrohet

Cel: 0693222241
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim