BMW X5 3.0 diesel -04

Shitet nga: Kejda 11 Nën 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti : Nafte
Kambio : Automatike
Ftohje : Klima
Ngjyra : Ezeze
Konsumi : 9.5 litra/100km
Viti i prodhimit : 2008
Kilometrat: 203515
Cmimi : 22000 Euro

Kompjuter bordi, klima, radio, CD, mp3, bagazhier, 6 disqe , drita mjegulle, sedilje lekure, mbyllje qendrore me pult, disqe alumini, fshirese te pasme dhe te perparme, xhama elektrike , kambio automatike , xhama te erret , 8 airbag, 7 vende , ABS, ESP, navigator, komanda ne timon, limitator/pilot automatik . Makina eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel : 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim