BMW X5 -07

Shitet nga: BMW 15 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet BMW X5 vit i prodhimit 2007,motori 300,ngjyra e zeze,sallon me shini ngjyre kremi ,full opsion me dokumenta angleze.makina mund te nderrohet ME NDONJE MAKINE 2005 E SIPER DHE ME MOTORR 20 22 OSE 27 MERCEDEZ OSE PASAT ME NAFT KUDREJT MARRVESHJES JO SMS JO ZILE PRESIM BLERES SERIOZ FLM PER MIRKUPTIMIN

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim