BMW 735 benzin -03

Shitet nga: Arber 02 Qer 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Bmw 735 viti 2003 full option mbyllje qendrore disqe alumini 17 goma te reja ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me targa Tr ngjyre gri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim