BMW 730d individual -03

Shitet nga: bmw 08 Qer 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
bmw 730d ne gjendje shum te mir shum e paster disqe 20individual xhama te zi origjinal komplet makina te shkruar dhe ne leje.mund te bej dhe ndrim.jo rexhina.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim