BMW 730d e65 -03

Shitet nga: Dori 14 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha serviset e bera te BMW me fatura. Goma te reja, dyer me thithje, DTC (dynamic traction control), TV, telefon BMW, marshet te timoni, sensor parkimi para dhe mbrapa me display ne ekran, pilot atomatik, etj, me 181000 km origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim