BMW 730d dizel -03

Shitet nga: bmw 13 Qer 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
bmw 730d ne gjendje shum te mir disqe 20 individual xhama te zi origjinal komplet makina te shkruar ne leje.mund te bej dhe ndrim cmimi per ndrim 11000€ jo rexhina as makina japoneze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim