BMW 730 dizel -03

Shitet nga: Kalo 14 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mir dhe full opsion..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim