BMW 730 diesel -09

Shitet nga: Endri 03 Nën 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
- BMW SERIA 7

- VITI PRODHIMIT 2009

- 146.000 KM. ME LIBER SHERBIMESH

- INDIVIDUAL, FULL OPTIONS

- MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE PUNE DHE E GATSHME PER CFAREDO LLOJ TESTI.

- CMIMI I MAKINES ESHTE 36.000 EURO I DISKUTUESHEM.

- MAKINA JEPET ME GARANCI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim