BMW 730 diesel -03

Shitet nga: bmw 11 Krr 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Bmw 730d ne gjendje shum te mir shum e paster disqe 20individual xhama te zi origjinal komplet makina te shkruar ne leje makina eshte full option.mind te bej dhe ndrim.jo rexhina as japoneze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim