BMW 725 tds -97

Shitet nga: bmw 13 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
makina esht ne gjendje shum te mire,sedile lekur me ngrofje telefon navigator.gjendja xhenerike dhe motorrike shum e mire.me letra dhe siguracion deri ne fund te vitit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim