BMW 530d XD -08

Shitet nga: Erpo Agjesni 28 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET BMW-XD. Viti 2008. Me motorr 3000 Diesel, aktualisht 130 000 km me kambio automatike, me dogane dhe taksa te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim