BMW 530d

Shitet nga: Rakent 28 Jan 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Tiranë
BMW 530 e 2004 me 215316 KM origjinale,cdo servis i eshte ber tek A.G.Motors, full opsion me dokumenta te rregullta, makina esht ne gjendje te mir pune dhe e mirmbajtur nga sherbinet i jan ber te gjitha ne koh. Sallon lekure bezh,Bi-Xenon, navi, CD, DVD, senrora parkimi, dritash, shiu,.... SHITET OSE NDERROHET +/- DIFERENCEN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim