BMW 530d -05

Shitet nga: Andi 24 Maj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ka sensors parkimi , navigator profesional , projektor kilometrazhi , drita ksenon , sedilje me ngrohje , bagazhjer , TV , disqe sportiv dhe goma te reja , tapiceri lekure , klima automatike , filter particular , sobe etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim